تجربه را ارزان بخرید

برلیان سرمایه‌گذاری مطمئن برای زندگی افتخار آمیز در کنار عزیزانتان
نام(Required)

هوشمندانه تصمیم بگیرید

شما در زمینه شغلی خود متخصص و توانایید. این تخصص و توانایی شما باعث شده است تا بتوانید به رشد و پیشرفت دست یابید. همه افراد در زمینه ای خاص تخصص پیدا کرده و از آن طریق ضمن حل مشکل افراد دیگر برای کسب موقعیت اجتماعی و استقلال مالی خود تلاش می کنند. اما این به تنهایی کافی نیست.

یک شخص متخصص مانند یک مهندس یا یک پزشک برای امور مختلف خود از افراد متخصص آن امور استفاده می کند. تصور کنید یک پزشک برای مطب خود از منشی مجرب استفاده می کند، یا یک مهندس برای امور جاری شرکت خود از یک کارپرداز زرنگ استفاده می‌کند. این به معنای اینکه پزشک توانایی انجام کار منشی یا مهندس توانایی کار کارپرداز را ندارد نیست. یک پزشک هوشمند زمان خود را صرف تخصص خود کرده و زمان باقی مانده را از زندگی لذت می‌برد.

در امور مالی و سرمایه‌گذاری هم شما با تمکن مالی که دارید حتما می‌توانید با صرف زمان و هزینه در طی چند سال به دانش لازم برای سرمایه‌گذاری دست پیدا کنید. اما آیا این کاری هوشمندانه است؟

پیشنهادی هوشمندانه

همه ما در خاطرات پدران خودمان تجربه های بسیار زیادی داریم که موقعیت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری، خرید و فروش ملک و خودرو را از دست داده اند! تجربه‌هایی پر از حسرت. بیایید تا این تجربه ها را ما برای فرزندان خودمان باقی نگذاریم. خریدن تخصص و تبحر دیگران ارزان ترین راه کسب تجربه است. استفاده از دانش و تجربیات افرادی که در امور مالی متخصص هستند یک روش هوشمندانه برای انجام امور سرمایه‌گذاری است.

رصد دائمی بازارهای مالی، شناخت موقعیت‌های مناسب، ورود و خروج منطقی و … همگی نیازمند تمرکز و ارتباطات گسترده است. شما می‌توانید بدون انجام هیچ یک از این‌ها از همگی به بهترین شکل ممکن برای خود استفاده ببرید. حالا زمان کافی دارید تا با تمرکز بیشتر به تخصص خود بپردازید و از زندگی خود لذت بیشتری ببرید. شما به پیشنهادات خوب فکر می‌کنید؟

با غول چه می‌کنید؟

غول تورم سالهاست همه جامعه ما را در بر گرفته است. هر روز بزرگتر می‌شود و جز افراد کمی همه را به سختی تحت تاثیر قرار داده است. ما سخت کار می‌کنیم و در انتها چندان اندوخته مناسبی نداریم. سرمایه‌گذاری هوشمند به شما کمک می‌کند تا بتوانید از دارایی‌ها و پول خود در برابر تورم محافظت کنید. نه تنها این که نسبت به تورم منفعت بیشتری هم کسب کنید.

همیشه فرصت هست؟

فرصت خوب سرمایه‌گذاری دائمی نیست. هر دوره‌ای شرایط سرمایه‌گذاری متفاوت است. از طرفی زمان هم مهم است. دیر رسیدن باعث زیان‌های سنگین می‌شود. مثلا اگر شما ابتدای سال 1397 سرمایه خود را وارد بورس می‌کردید یا تیر 1399 این کار را می‌کردید نتیجه بسیار متفاوت بود. پس جاهای بسیاری برای سرمایه‌گذاری می‌تواند مناسب باشد اما سوال اساسی این است چه وقتی و چگونه؟

وقتی فرصت مناسب تمام شد، همه می دانند که چه موقعیت بسیار خوبی بوده است. شما ممکن است بابت از دست دادن فرصتی عالی سرزنش کنید.

فرصت‌ها همیشه هستند!

شما حاصل تخصص و خبرگی خود را با استفاده از سبدگردانی هوشمندانه به گردش درآورده اید، غول تورم را شکست داده اید و حالا خانواده خود را به بلندای قله‌های افتخار رسانده‌اید. شما مکان مناسب و زمان مناسب را انتخاب کرده‌اید. سرمایه‌گذاری خوب انجام داده‌اید. حالا در کنار خانواده و دوستان با افتخار از تصمیمات هوشمندانه خود بگویید و از فرصت‌های زندگی لذت ببرید.

مراحل شروع سبدگردانی

توافق نامه سبدگردانی

شرکت سبدگردانی برلیان مزایای زیر برای مشتریان سبدگردانی اختصاصی خود انجام می‌دهد.

برلیان

شرکت سبدگردان برلیان (سهامی خاص) در تاریخ 1399/09/29 تحت شماره ثبت 66434 و شناسه ملی 14009659491 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است. و در تاریخ 1399/10/07 تحت شماره 11784 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان نهاد مالی ثبت شده است و از تاریخ یاد شده مشمول مقررات، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار است.

درخواست مشاوره

مشاوره حرفه‌ای و کاملا رایگان به شما با توجه به شرایط و امکانات شما با هر مبلغ و سطح دانش و ریسکی

نام(Required)

راه‌های ارتباط با برلیان

اصفهان ، خیابان هزارجریب ، خیابان آزادی ، پلاک 62

کدپستی : 8168835413